Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:25

VW CADDY 2.0 TDI

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:25
Прегледи: 1
VW CADDY 2.0 TDI 2017 GOD
-Nov Uvoz
-2017 GOD
-2.0 tdi 75 kw euro6 motor
-Klima
-149 000 km Garantirani
-Dva Kluca
-Siber Vrata
-11950 Eu So DDV
-071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации