Оглас од претпријатие Објавени: јул. 01 2022 08:18

VW Caddy 1.9tdi 8V uvoz od Svajcarija extra socuvasno

ЕУР

Објавени: јул. 01 08:18
Прегледи: 262
UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.12.2006
MOTOR 1.9 TDI 77 KW - 105 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO EXTRA SACUVANO SO IDEALEN MOTOR BEZ NIKAKVI ZABELESKI..
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100 % GARANCIA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTPJBA
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации