Објавени: септ. 17 2022 06:48

Crafter 2.5 tdi termo ladnjak do -25*c

ЕУР

Објавени: септ. 17 06:48
Прегледи: 244
Crafter 2.5 tdi so fabricka termoizolacija 15tina cm i agregat 2 godini star Carrgo do -25*c Vo odlicna sostojba servisiran pred 2 nedeli. Momentalno 296.000km so klima, extra bezbednosni bravi, sediste pro. so absorbiranje na vibracii, kuka za prikolica, kompjuter.....Prikolicata 6m 15 m3 se prodava po dogovor. povelete
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации