Објавени: јул. 25 2019 06:45

VW Crafter 2.5

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 25 06:45
Прегледи: 135
Voziloto e vo odlichna sostojba
2.5 100 kw
191.000 km
Novi gumi zimski hankook
Registrirano cela godina
Smeneto lamela zamaec komplet pred 5000 km
Nova turbina i napraven golem servis
Za poveke info na brojot

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации