Оглас од претпријатие Објавени: септ. 15 2020 10:12

VW Crafter MAXI 2.5 TDI 136KS -10

ЕУР

Објавени: септ. 15 10:12
Прегледи: 129
Volkswagen Crafter 2.5 TDI
2010 godina

Kombeto e od najdolgite i od najvisokite !
Nosivost 1100 kg !

Kombeto e so Garancija na Km, servisna kniska !!!
Cenata e so vklucen DDV !!

Best Auto Dooel
Kacanicki pat bb
Industriaka zona Vizbegovo
Tel. 070 229 000
www.bestauto.mk
Info@bestauto.mk
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации