Оглас од претпријатие Објавени: јан. 02 2022 06:37

VW Crafter 2.5tdi klima 2007

ЕУР

ЕУР
Објавени: јан. 02 06:37
Прегледи: 446
vw crafter 2.5tdi klima
god.na proizv.12/2007
pom.km.250.000
1+2patnik
nosivost 1380kg
plateni davacki do reg.
cena 7000eur +18%ddv

autologistik
070/305-695
071/304-420
www.autoplac.mk
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации