Оглас од претпријатие Објавени: мар. 23 2022 11:33

VW Transporter 2.0TDI blindirano 2012

ЕУР

Објавени: мар. 23 11:33
Прегледи: 426
vw transporter 2.0tdi blindirano
god na proizv.12/2011
pom.km 152.000
blindirano za prevoz na pari.
oprema:klima,el.stakla.el.retrovizori,airbag,centralno,abs....
kombeto e servisirana i e vo top sostojba.
plateni davacki do reg.
cena 8000+ddv

autologistik
070/305-695
071/304.420

Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации