Оглас од претпријатие Објавени: јан. 17 2022 07:37

VW Transporter 2.5TDI frigo ladilnik 2007

ЕУР

ЕУР
Објавени: јан. 17 07:37
Прегледи: 432
VW TRANSPORTER 2.5TDI FRIGO -LADILNIK
Godna proizv.12/2006
Pom km . 188.000
Ladilnik-Termoking
plateni davacki do reg.
cena:7500+ddv
Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации