Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VOLVO FH XL EEV moznost i na lizing

22 000 ЕУР

Се продава од: volvo 29 ноем. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava VOLVO vlekac vo besprekorna sostojba:
godina: 2012
XL kabina,
krovna klima WAECO
kozna galanterija
rezervari: 1450 litri
xenon
registrirano na BG tabli

Moznost i na lizing ! ! !
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации