Објавени: ноем. 18 2020 12:51

Se bara vozac so E kategorija

МКД

Објавени: ноем. 18 12:51
Прегледи: 61
Имам потреба од еден возач со Е категорија за релација Мк-ГР и обратно,се вози платформа.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации