Објавени: мај 27 2019 10:31

Kamion Volvo FH420

Објавени: мај 27 10:31
Прегледи: 354
Tandem so prikolka, prva registracija 2005. Prikolka Shwarzmuller (2004), 420 konjski sili, pominati 950 000 km. Motor, menuvac, podvozje vo odlicna sostojba.
Vnatresna visocina 3m, 120m3. Normalna nosivost :
kamion 14.5 t, prikolka 12.5 t. Registriran pred 3 dena
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации