Оглас од претпријатие Објавени: дек. 07 2018 01:14

Volvo Euro 5 -07

Објавени: дек. 07 01:14
Прегледи: 128
Se prodava Volvo euro 5, godina 2007. 1100000km registracija do 27.04.2019. 2 isti kamiona.
Cena po dogovor.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации