Оглас од претпријатие Објавени: дек. 04 2017 02:24

Volvo FH 2006 godini

ЕУР

Објавени: дек. 04 02:24
Прегледи: 155
Se Prodava Volvo 2006 godina.
Euro 5, Nerigistriran. Kamionot e vo dobra sostojba, smeneta lamela komplet i spremen za rabota.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации