Македонски | Shqip | English |

Digalka na akomulator do 9,5m visina

Се продава од: Оливер 27 јан. 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Битола
Возила : Виљушкар и ракување со товар
СЕ ПРОДАВА ДИГАЛКА ЗА РАБОТА НА ВИСИНА ДО 9,5 МЕТРИ
РАБОТИ НА АКОМУЛАТОР И НА СТРУЈА СЕ ВОЗИ КАКО ПРИКОЛКА НА КОЛА ИЛИ ДР. ВОЗИЛО МОДЕЛ-NIFTY- 90
ДИГАЛКАТА Е ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА И МНОГУ МАЛЦЕ КОРИСТЕНА
МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА МИНИ БАГЕР ОСТАНАТОТО СЕ ДОГОВАРА СО МОЈА ИЛИ ВАША ДОПЛАТА
Нема посетени огласи
Кон почеток