Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vilushkar od 3,5 tona

1 350 ЕУР

Се продава од: arben 25 мај 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Vilushkarot e od bugarski model perkins motor
vilushkarot imat defekt vo menjacot ne vleguva vo brzina
3,5 tona, motorot i hidraulilata e odlicna
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации