Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektricen Paletar BT - 1.3t - Repariran - 3287

Оглас од претпријатие Се продава од: TERMALIFT 14 фев. 16:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
BT
Model: LWE130
Nosivost: 1300 kg
Pogon: Elektricen

Kompletno repariran i testiran.
Proveren vo 5 kontroli.
TERMALIFT
Вашиот најдобар избор за вилушкари, лифтови и работни платформи. Овластен дилер за Toyota вилушкари на целиот балкан. Професионални сервисни екипи со мобилен сервис и сопствен магацин за резервни делови. Преку 300 вилушкари на лагер. Повелете посетете не.
Visit our store page
Ulica 100, Izdustriska zona, Karposh Show on the map
+389 31 443 200
http://www.termalift.com.mk/

3287 - BT LWE130

TERMALIFT

TERMALIFT

71 Огласи во продавницата
Viluskar Linde 2.5t - Plin Repariran 1829 5 500 EUR
Viljuskar 2t Plin - Nissan - 1874 5 900 EUR
Paletar Elektricen BT 1.6 tona 3288 -
Viljuskar Nissan 2t / 3m Plin 3255 -
Кон почеток