Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi Racni Paletari i Stakeri od 500kg do 3.5 tona

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TERMALIFT Вчера 09:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TERMALIFT

TERMALIFT

69 Огласи во продавницата

Linde 2.5 tona so Pozicioner na viluski 0 ЕУР
Viluskar 1t Elektricen -Nissan - Repariran - 2755 5 500 ЕУР
Viljuskar Nissan 2t / 3m Plin 3255 0 ЕУР
Elektricen paletar 2 tona BT 3258 0 ЕУР
Site tipovi na racni paletari i stakeri za site vasi potrebi.
Racni, elektricni i polu-elektricni.

Mini paletar - 500 kg
Standarden paletar - 2 tona / + so kratki viluski 800/900 mm

Toyota paletar 2.3 tona - 5 godini garancija na hidraulika / 99 garancija na shasija
Toyota paletar 2.3 tona - so precizna vaga - 5 godini garancija na hidraulika / 99 garancija na shasija

Standarden paletar 2.5 tona
Paletar so prodolzeni viluski - 2000 mm / 2.5 tona
Paletar za teski tovari do 3.5 tona

Inox paletar - 2.5 tona
Paletar so makazi za diganje na tovar do 1 ton
Lift masa - 500 kg / 900 mm diganje

Elektricni Li-ion paletari do 1.5 tona

- Stakeri so nosivost od 1 ton / 1.6 m
do 1.5 tona / 3 m
- Polu elektricni stakeri od 1 ton / 1.6 m
do 1.5 tona / 3 m

Site paletari i stakeri imaat garancija.

Broevi i e-mail za kontakt:
📞 031 443 200
📲 075 386 363
📧 e-mail: [email protected]
_____________________
www.TERMALIFT.com.mk
TERMALIFT
Вашиот најдобар избор за вилушкари, лифтови и работни платформи. Овластен дилер за Toyota вилушкари на целиот балкан. Професионални сервисни екипи со мобилен сервис и сопствен магацин за резервни делови. Преку 300 вилушкари на лагер. Повелете посетете не.
Посетете ја нашата продавница
Ulica 100, Izdustriska zona, Karposh Прикажи на мапата
+389 31 443 200
http://www.termalift.com.mk/

-> Racni paletari i stakeri <-

TERMALIFT

TERMALIFT

69 Огласи во продавницата
Podvizna platformna Genie - 10m / 227kg 0 ЕУР
Racen paletar Dolgi viluski 2.5 t Nov so dostava 0 МКД
Racen staker 1 ton  1.6m Nov 0 МКД
Viluskar - 2.5t /3m - Benzin Nissan - 2799 0 ЕУР
Кон почеток