Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Viluskar SHINKO 1 t Elektricen Repariran 163

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TERMALIFT Денес 09:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Marka: Shinko
Model: 5FB9
Nosivost: 1000 Kg
Vis. na diganje: 2000 mm
Pogon: Elektricen
Baterija: 48V

Kompletno repariran i servisiran.
Proveren so 5 kontroli!

So Nova 🔋 Baterija i 🔌 Polnach!!

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za site vijluskari koi gi zastapuvame.

Za poveke informacii, slobodno kontaktirajte ne
📞 +389 31 443 200
📲 +389 75 416 955
📧 e-mail: [email protected]

http://www.termalift.com.mk/forklifts.php

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #вилушкар #виљушкар #вилушкари #виљушкари #termalift #materialhandling #shinko
TERMALIFT
Вашиот најдобар избор за вилушкари, лифтови и работни платформи. Овластен дилер за Toyota вилушкари на целиот балкан. Професионални сервисни екипи со мобилен сервис и сопствен магацин за резервни делови. Преку 300 вилушкари на лагер. Повелете посетете не.
Посетете ја нашата продавница
Ulica 100, Izdustriska zona, Karposh Прикажи на мапата
+389 31 443 200
http://www.termalift.com.mk/

Shinko 163

Leaflet
TERMALIFT

TERMALIFT

76 Огласи во продавницата
Viluskar 1 ton / 3m - Benzin - Nissan - 3418 -
Racen staker 1 ton  1.6m Nov -
Viljuskar Nissan 2t / 3m Plin 3255 -
Racen Paletar 2tona Nov so dostava -
Кон почеток