Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Viluskar Toyota FD45

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 25 ноем. 23:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата

GUMİ 315 60 22.5 0 МКД
SANDUK SANDAK KIPER 0 МКД
OSOVİNA PRATECA 0 МКД
DELOVI ZA MAN TGA I SCANIA 0 МКД

viluskar toyota fd45
dizel 5 tona nosivos
kompakten so nizok ram za niski prostori
uvezen od germanja
dupli gumi tip top
imame golem izbor na vilushkari
manitou 5 tona dizel
manitou 7 tona dizel
linde 3 tona dizel
lancer boss 2.5 tona plin
teleskopski caterpillar 3 tona 13 metri dizel
info samo na
070 304 271
bezplaten prevoz
ZAÇE TRANSPORT
 
38970304271
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата
OSOVİNA PRATECA 0 МКД
ATEGO DELOVI 0 МКД
SANDAK ZA 4 OSOVINEC 0 МКД
IVECO SLEP 12 18 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации