Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Viluskar Yale 25

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Zaçe Transport 25 ноем. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA VILUSKAR YALE 2.5 TONA 2004 GODİNA DIZEL LEVO DESNO DOLGI VILUSHKI NOV UVOZ NAPRAVEN GOLEM SERVIS TIP TOP
Zaçe Transport
 
070 304 271
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации