Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iskop od sekakov vid

0 МКД

Се продава од: Vrcime sekakof vit na iskop 18 фев. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Vrsime sekakof vit na iskop. Na podrumi temeli kanlzacijoni odvot vodovot tnt struja. Bazeti septicki jami rusenje na stari objekti izramnuvanje na placovi inivi nivliziranje nosenje na tapon slunak zemja homus zabparkovi i. Sekakof vit natrasport so kamijon so grajfer digalka za poveke info 072696965
Vrcime sekakof vit na iskop
072696965
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации