Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota 42-7FGF25

4 975 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Або 2012 06 септ. 10:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Рециклиран виљушкар Тојота. Машината е опремена со целосна кабина, механички управувачки рачки и многу добри супереластични гуми.
Виљушкарот со гас има трета и четврта хидраулична функција и дуплексен јарбол со висина на кревање до 3300мм и максимален капацитет за кревање до 2500кг. Гасниот автомобил беше произведен во 2003 година и изнесува 9519 часа.

Машината е во исклучително техничка состојба, сервисирана и целосно функционална.

Овој гасен виљушкар, како и секоја машина купена од АБО 2012 ЕООД, е достапна со договорена гаранција и бесплатна испорака до која било точка во Бугарија.
Або 2012
Виљушкари Магацински полици
Посетете ја нашата продавница
ул. Георги Бенев 14, 4027 Пловдив, България Прикажи на мапата
+359 878152098
https://stelazhibg.com

виљушкар Тојота

Або 2012
+359 878152098
Або 2012

Або 2012

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации