Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MANITOU MRT 1432

30 000 ЕУР

Се продава од: nikola 22 ноем. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
MASINATA E VO ODLICNA SOSOTOJBA DOLZONA NA STRELA 14m tovar kreva 3,5t rotira za 360stepeni so 6500casa registrirana
Кон почеток