Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN

4 300 ЕУР

4 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 12 мар. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN 4 900 ЕУР
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 3.5 TONA DIZEL GOD 2014 0 МКД
- VILUSKAR YALE 1.8 TONA PLIN
- KOMPLET SERVISIRAN
- VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA 2 900 ЕУР
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации