Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 12 мар. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
- VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN
- IMA LEVO DESNO
- NOVI GUMI
- NOVA BATERIJA
- NOV POLNJAC
- VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA 2 900 ЕУР
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011 0 МКД
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации