Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR JUNGHEINRICH 3.5 TONA DIZEL GOD 2014

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 06 апр. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
- VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TON
- GODINA 2014
- POGON DIZEL
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SO VW MOTOR
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации