Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel Вчера 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

20 Огласи во продавницата

VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 МКД
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA 2 900 ЕУР
- VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL
- GODINA 2000
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

20 Огласи во продавницата
VILUSKAR LINDE 1.6 TONA DIZEL GOD 2000 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
VILUSKAR MITSUBISHI 2 TONA DIZEL 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации