Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA

2 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 06 апр. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN 4 900 ЕУР
- STRANICEN VILUSKAR JUNGHEINRICH
- ELEKTRICEN 1.6 TONA
- IMA LEVO DESNO
- VISINA KREVA 6.50 M
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN 4 900 ЕУР
VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 3.5 TONA DIZEL GOD 2014 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации