Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 06 апр. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
- VILUSKAR LINDE 2.5 TON
- ELEKTRICEN
- GODINA 2000
- IMA LEVO DESNO
- AVTOMATSKI ZATVARAC ZA VILUSKI
- NOVA BATERIJA
- NOVI GUMI
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA DIZEL 2004 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA -11 0 МКД
VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN 4 900 ЕУР
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации