Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 21 апр. 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

20 Огласи во продавницата

TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 МКД
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA -11 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
- VILUSKAR LINDE 2 TON
- GODINA 2007
- POGON DIZEL
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SO VW MOTOR
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

20 Огласи во продавницата
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA DIZEL 2004 0 МКД
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR MITSUBISHI 2 TONA DIZEL 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации