Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 3.5 TONA -11

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 12 мар. 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN 4 300 ЕУР
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 МКД
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
- VILUSKAR LINDE 3.5 TONA DIZEL
- GODINA 2011
- PERKINS MOTOR
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации