Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Viluskar Mitsubishi 30 plin

0 МКД

Се продава од: Mitsubishi 15 авг. 08:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava viluskar Mitsubishi 3.0t plin.So cetri novi gumi.Vo mnogu dobra sostojba.
Mitsubishi
071329414
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации