Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 12 мар. 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA 2 900 ЕУР
- VILUSKAR NISSAN 2 TONA
- DIZEL
- TRIPLEX KRAN
- MOZE DA SE KORISITI I VO KONTUNIER
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011 0 МКД
TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 МКД
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации