Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KORPA ZA VILUSKAR ZA RABOTA VO VISINA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift 19 ноем. 12:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

56 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 1.8 TON DIZEL - 308 0 МКД
VILUSKAR LINDE 1.6 DIZEL TRIPLEX  -201 0 ЕУР
RACNA PALETARKA VILUSKAR 1 TON - 2013 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4.5 TON PLIN - 316 0 МКД
ZA RABOTA VO VISINA
GOD 2020
NOSIVOST 300 KG
NOVA
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

56 Огласи во продавницата
VILUSKAR DAEWOO 2.5 TON PLIN TRIPLEX 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TON DIZEL - 319 0 МКД
PALETARKA RACNA NOVA 169 ЕУР
VILUSKAR LINDE 2.5 TON - 297 0 МКД
Кон почеток