Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PALETARKA RACNA NOVA

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift Вчера 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

ID: 200
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари/

PALETARKI NOVI
Nosivost: 2500 Kg
VILUSKI : 1150MM
ISPORAKA GRATIS
Bula Forklift

Tetovo
070-666-660
[email protected]
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

60 Огласи во продавницата

PALETARKA RACNA NOVA LINDE -223 -
VILUSKAR TOYOTA  2.5 TONA - 192 -
VILUSKAR LINDE 1.6 TON  PLIN -213 -
BAGER PEL JOB 5 TONA -
Кон почеток