Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR KOMATSU 2 TONA DIZEL - 335

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift Денес 13:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

61 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 1.2 TON PLIN TRIPLEX 310 0 МКД
VILUSKAR LINDE 5 TONA DIZEL - 331 0 МКД
VILUSKAR LINDE 1.8 TON DIZEL - 308 0 МКД
PALETAR PALETARKA ELEKTRICNA 1.5 TON - 504 0 МКД
ID: 335
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: KOMATSU
Model: H20 DIZEL
God na Proizv: 1997
Nosivost: 2000 Kg
Visina na diganje: 3300 mm
Pomak levo desno
Servisiran

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

61 Огласи во продавницата
VILUSKAR TOYOTA TRIPLEX 1.8 TON PLIN -178 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TON DIZEL - 320 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN - 327 0 МКД
VILUSKAR PALETARKA 2 TONA ELEKTRICNA 0 МКД
Кон почеток