Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VILUSKAR LINDE 2.5 TON TRIPLEX - 393

20 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift 24 септ. 12:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

68 Огласи во продавницата

MAN SO KRAN 0 ЕУР
Viluskar Linde 3.5 ton plin 374 0 МКД
Viluskar Linde 4 tona 361 8 000 ЕУР
VILUSKAR LINDE R16 ELEKTRICEN - 321 0 МКД
ID: 393
VILUSKAR / VILUSKARI
Marka: LINDE
Model: H25 DIZEL
Motor GOLF 6
God na Proizv: 2017
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4600 mm
Novi Gumi
Bocen pomak
Cenata e bez ddv
Garancija

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Bula Forklift
Була Транс е фирма која што се занимава со продажба на вилушкари на нови и на половни вилушкари. Без разлика дали ќе се одлучите да купите нов или половен вилушкар корелацијата во цена е голема. Доколку се одлучите за половен вилушкар, ќе го добиете најдобиот за вас и вашите потреби. Нашите експерти ќе ви го понудат најдоброто за вас. Сето тоа ќе го добиете со најповолна цена. Затоа ние располагаме и со голем број на половни вилушкари од типовите на ; вилушкар Linde 3t дизел,Linde 1.6t, Linde 2.5t, Linde 8t, вилушкар Komatsu 2t, вилушкар Toyota Triplex, вилушкар Daewoo 1.5 t плин, вилушкар Nissan 2.5t плин, вилушкар Boss 4t. Зошто да не изберете Нас и да купите вилушкар од нас ? Затоа што нудиме: - Голем избор на производи (вилушкари, багери камиони од многу познати брендови) - Врвна услуга - Транспорт - Резервни делови Нашето одделение обезбедува, одржување, сервис и поправка на вилушкари од сите типови. Поправката се врши во нашиот специјализиран сервис, доколку Ви е потребна обука и ракување со вилушкари ние тоа може да го обезбедиме за Вас и да ве обучиме се со цел да ракувате успешно и безбедно со вилушкарот. Исто така нудиме меѓународен транспорт. Доколку Ви е потребен транспорт за вашата роба ние тоа може да го обезбедиме за вас. Брзо и Ефикасно. Освем вилушкари ние нудиме продажба и на Багери од типот : Bager Peljob 1999 и камиони од типовите: Sprinter 516 CDI. Доколку сте заинтересирани, за било каква понуда од нас може да ни се обратите и да направиме понуда која ќе одговара на вашите потреби, или да ја посетите нашата веб страна и да го пополните формуларот кој внимателно ќе биде разгледан од нашите експерти, и за најкраток можен рок ќе добиете понуда од наша страна. Нашето продажно место се наоѓа во Тетово. Ве очекуваме да не посетите !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул 101 бр 103 долно седларце Прикажи на мапата
070-666-660
https://bulatransforklift.com/agency/get-in-touch/?lang=mk
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

68 Огласи во продавницата
Paletarka viluskar racna nova Linde 223 0 МКД
Viluskar Linde 4 tona 361 8 000 ЕУР
Viluskar TCM 1.5ton triplex plin 375 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4 TONA - 395 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации