Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Viluskar Linde 3 tona triplex dizel 397

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift Вчера 16:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

64 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz Vito 110 2011 0 МКД
Viluskar Toyota triplex 1.8 ton plin 178 0 МКД
PODVIZNA DIGALKA JLG ZA RABOTA VO VISINA 8 METRI 0 МКД
Platforma za rabota vo visina 10 metri 0 МКД
ID: 397
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H30 DIZEL
Motor od Golf
God na Proizv: 2008
Nosivost: 3000 Kg
Visina na diganje: 4600 mm
Pomak Levo Desno
Servisiran
Garancija..
Cenata e bez ddv

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Bula Forklift
Була Транс е фирма која што се занимава со продажба на вилушкари на нови и на половни вилушкари. Без разлика дали ќе се одлучите да купите нов или половен вилушкар корелацијата во цена е голема. Доколку се одлучите за половен вилушкар, ќе го добиете најдобиот за вас и вашите потреби. Нашите експерти ќе ви го понудат најдоброто за вас. Сето тоа ќе го добиете со најповолна цена. Затоа ние располагаме и со голем број на половни вилушкари од типовите на ; вилушкар Linde 3t дизел,Linde 1.6t, Linde 2.5t, Linde 8t, вилушкар Komatsu 2t, вилушкар Toyota Triplex, вилушкар Daewoo 1.5 t плин, вилушкар Nissan 2.5t плин, вилушкар Boss 4t. Зошто да не изберете Нас и да купите вилушкар од нас ? Затоа што нудиме: - Голем избор на производи (вилушкари, багери камиони од многу познати брендови) - Врвна услуга - Транспорт - Резервни делови Нашето одделение обезбедува, одржување, сервис и поправка на вилушкари од сите типови. Поправката се врши во нашиот специјализиран сервис, доколку Ви е потребна обука и ракување со вилушкари ние тоа може да го обезбедиме за Вас и да ве обучиме се со цел да ракувате успешно и безбедно со вилушкарот. Исто така нудиме меѓународен транспорт. Доколку Ви е потребен транспорт за вашата роба ние тоа може да го обезбедиме за вас. Брзо и Ефикасно. Освем вилушкари ние нудиме продажба и на Багери од типот : Bager Peljob 1999 и камиони од типовите: Sprinter 516 CDI. Доколку сте заинтересирани, за било каква понуда од нас може да ни се обратите и да направиме понуда која ќе одговара на вашите потреби, или да ја посетите нашата веб страна и да го пополните формуларот кој внимателно ќе биде разгледан од нашите експерти, и за најкраток можен рок ќе добиете понуда од наша страна. Нашето продажно место се наоѓа во Тетово. Ве очекуваме да не посетите !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул 101 бр 103 долно седларце Прикажи на мапата
070-666-660
https://bulatransforklift.com/agency/get-in-touch/?lang=mk
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

64 Огласи во продавницата
VW Crafter 2010 0 МКД
VILUSKAR LINDE R16 ELEKTRICEN - 321 0 МКД
Viluskar Linde 1.6 tona dizel 391 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TON TRIPLEX - 393 20 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации