Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE PALETARKA ELEKTRICNA-222

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift 22 ноем. 06:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

56 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 8 TON - 271 35 000 ЕУР
PALETARKA RACNA NOVA 169 ЕУР
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA DIZEL -309 0 МКД
PALETARKA RACNA NOVA LINDE -223 0 МКД
ID: 222
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари/ PALETAR
Marka: LINDE PALETARKA ELEKTRICNA NOVA
Model: MT12
God na Proizv: 2019
Nosivost: 1200 KG
Visina na diganje: 110 mm
Lithium-ion battery

Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

56 Огласи во продавницата
DASKA ZA VILUSKAR ZA CISTENJE SNEG 0 МКД
VILUSKAR LINDE 1.2 TON PLIN TRIPLEX 310 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TON DIZEL - 319 0 МКД
VILUSKAR TOYOTA 3.5 TON - 193 0 МКД
Кон почеток