Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR TOYOTA TRIPLEX 1.8 TON PLIN -178

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift Денес 12:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

61 Огласи во продавницата

PALETAR PALETARKA ELEKTRICNA 1.5 TON - 504 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4.5 TON TRRIPLEX PLIN - 281 0 МКД
VILUSKI ZA VILUSKAR NOVI 0 МКД
Linde Joystick 0 МКД
ID : 178
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: TOYOTA
Model: H18 Plin
Motor: TOYOTA
God na Proizv: 2013
Nosivost: 1800 Kg
Visina na diganje: 3300 mm

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

61 Огласи во продавницата
VILUSKAR LINDE R16 ELEKTRICEN - 321 0 МКД
PALETAR PALETARKA POLA ELEKTRICNA - 501 0 МКД
LINDE VILUSKAR 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4.5 TON TRRIPLEX PLIN - 281 0 МКД
Кон почеток