Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR VILUSKARI

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift Денес 18:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

66 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 1.8 TON PLIN 3 333 EUR
VILUSKAR MANITOU 13 METRI PRODADEN 40 000 EUR
VILUSKAR STILL 4.5 TON DIZEL  - 239 -
VILUSKAR LINDE 2.5 TON -16 242 -
Od 1.5 ton do 8 tona

www.bulatransforklift.com
Bula Forklift
070-666660
Bula Forklift

Bula Forklift

66 Огласи во продавницата
PODVIZNA PLATFORMA JLG 11 METRI -
VILUSKAR LINDE 4.5 TON TRRIPLEX PLIN - 281 -
VILUSKAR LINDE 2 TON EVO - 168 -
VILUSKAR LINDE PALETAR ELEKTRICEN - 400 -
Кон почеток