Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Viluskar Yale 3 tona triplex 361

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift 15 септ. 11:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

64 Огласи во продавницата

VILUSKI ZA VILUSKAR NOVI 0 МКД
Viluskar Linde 3 tona triplex 365 20 000 ЕУР
Linde viluskar 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4.5 TON TRRIPLEX PLIN - 281 0 МКД
ID : 361
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари :
Marka: YALE TRIPLEX
Model: H30T Plin
Nosivost: 3000 Kg
God na proiz: 2011
Visina na diganje: 4500 mm
Pomak Levo Desno

Bula Forklift
Була Транс е фирма која што се занимава со продажба на вилушкари на нови и на половни вилушкари. Без разлика дали ќе се одлучите да купите нов или половен вилушкар корелацијата во цена е голема. Доколку се одлучите за половен вилушкар, ќе го добиете најдобиот за вас и вашите потреби. Нашите експерти ќе ви го понудат најдоброто за вас. Сето тоа ќе го добиете со најповолна цена. Затоа ние располагаме и со голем број на половни вилушкари од типовите на ; вилушкар Linde 3t дизел,Linde 1.6t, Linde 2.5t, Linde 8t, вилушкар Komatsu 2t, вилушкар Toyota Triplex, вилушкар Daewoo 1.5 t плин, вилушкар Nissan 2.5t плин, вилушкар Boss 4t. Зошто да не изберете Нас и да купите вилушкар од нас ? Затоа што нудиме: - Голем избор на производи (вилушкари, багери камиони од многу познати брендови) - Врвна услуга - Транспорт - Резервни делови Нашето одделение обезбедува, одржување, сервис и поправка на вилушкари од сите типови. Поправката се врши во нашиот специјализиран сервис, доколку Ви е потребна обука и ракување со вилушкари ние тоа може да го обезбедиме за Вас и да ве обучиме се со цел да ракувате успешно и безбедно со вилушкарот. Исто така нудиме меѓународен транспорт. Доколку Ви е потребен транспорт за вашата роба ние тоа може да го обезбедиме за вас. Брзо и Ефикасно. Освем вилушкари ние нудиме продажба и на Багери од типот : Bager Peljob 1999 и камиони од типовите: Sprinter 516 CDI. Доколку сте заинтересирани, за било каква понуда од нас може да ни се обратите и да направиме понуда која ќе одговара на вашите потреби, или да ја посетите нашата веб страна и да го пополните формуларот кој внимателно ќе биде разгледан од нашите експерти, и за најкраток можен рок ќе добиете понуда од наша страна. Нашето продажно место се наоѓа во Тетово. Ве очекуваме да не посетите !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул 101 бр 103 долно седларце Прикажи на мапата
070-666-660
https://bulatransforklift.com/agency/get-in-touch/?lang=mk
Bula Forklift
  Online
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

64 Огласи во продавницата
KORPA ZA VILUSKAR ZA RABOTA VO VISINA 0 МКД
Paletar viluskar racen 1.6 metri 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4.5 TON TRRIPLEX PLIN - 281 0 МКД
IVECO DOKA 35S11 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации