Оглас од претпријатие Објавени: фев. 17 2022 10:24

Viljuskar Tojota

Објавени: фев. 17 10:24
Прегледи: 712
Se Prodava Viljuskar
Brend: Tojota
Sostojba: Poloven
Motor: Tojota (dizel)
Nosivost: 1500kg
Visina na podiganje: 3.3m
Trvrdi gumi, bocen pomak, orginalna
Cena po dogovor
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации