Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Viluskar Komatsu -02

0 МКД

Се продава од: sasko 01 јул. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Viluskar Komatsu 2002 vo odlicna sostojba, redovno servisiran so levo- desno, visina na diganje 3m , dizel 2t. Cena po dogovor.
tel. 078 336 592
070 336 592
Leaflet
Кон почеток