Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Viluskar Komatsu

0 МКД

Се продава од: SASKO 02 јул. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Viluskar komatsu vo odlicna sostojba, redovno servisiran so levo- desno, visina na diganje 3m dizel 2 t
cena po dogovor
tel. 078 336 592
070 336 592
Leaflet
Кон почеток