Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Viluskar Motokar balkankar 3.5 tona

2 600 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: sasko Вчера 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Вилушкар Балканкар 3,5 тона во добра состојба,конзервиран зачуван .Ремонтиран мотор и со хидрауличен мост на тркалата.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации