Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Viljuskar odlicno socuvan

0 МКД

Се продава од: toni 04 јул. 11:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
дига до 2,5 тона
висина : 4 m
серво волан
Автоматски менувач
Нови гуми
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации