Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Viljuskar Toyota

6 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Geerlofs 24 јул. 07:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава виљушкар Toyota, во одлична состојба, 2009 година, носивост 3,5 тони, плин, повеќе информации на сликите и на телефон
Geerlofs
071279303
Leaflet
Кон почеток