Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mini Bager

8 500 ЕУР

Се продава од: krum 17 фев. 22:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Возила
Друго
mini bager proizvoden 96 god
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации