Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tajfun 320

5 500 ЕУР

Се продава од: Popov Petar 21 ноем. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Друго
Tajfun 320 na struja moze i na traktor so ladnik moze da se raboti 24/7 ispravna moze da se proba vo sekoe vreme. 5500€. Moze i zamena za kombe ili kola za zamena 6500€.
Popov Petar
0038975421520
Leaflet
Кон почеток